środa, 2 października 2013

O terapii tapetą

Dziś mi zdecydowanie lepiej. Nie idealnie, ale lepiej. A to za przyczyną zwyczajnej tapety.

Przeglądając Pinterest trafiłam kiedyś na DYIową matę ochronną na biurko. I tak patrząc na porysowany blat mojego biurka pomyślałam, że nie zaszkodziłby mu mały remake.

Oryginalny pomysł polegał na podłożeniu pod przezroczystą matę ładnego papieru do pakowania. U mnie akurat ładnego papieru na składzie nie było, były za to rolki starych tapet, a w piwnicy kawałek szybki z pleksi – pozostałość po maniakalnej wymianie wszystkich szyb w obrazach na pleksę właśnie, która to miała miejsce kilka lat temu.

Tapetę przycięłam, dopasowałam i już:


I jeszcze jedno ujęcie:

I całość:


Idąc za ciosem postanowiłam też dodać wyrazu ochronnej macie podłogowej.

Fotka przed:
Fotka po:
I tyle. Pół godziny roboty, a humor nieznacznie – ale zawsze – się poprawił☺

7 komentarzy:

 1. Ale, ale, koleżanko!
  A co to te lamele???

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie! Zagaduje nas tu jakimiś renowacjami i pomysłami. A tu człowiek nie ma jak się skoncentrować na wzorkach, bo lamele dręczą!
  JENY! Jakbyś zobaczyła mój stół. Pobiegłabyś po karton na książki i po tapety do piwnicy...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne pomysły!!!takie własnie są najlepsze!brawo Olita!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Podsunełaś mi właśnie świetny pomysł! Własnie się zastanawilałm co zrobić z brzydkim blatem "zastanego" wraz z mieszkaniem biurka, na które nie mogę patrzeć. Tylko nie mam pleksy, muszę trochę "pomóżdżyć". Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Podsunełaś mi właśnie świetny pomysł! Własnie się zastanawilałm co zrobić z brzydkim blatem "zastanego" wraz z mieszkaniem biurka, na które nie mogę patrzeć. Tylko nie mam pleksy, muszę trochę "pomóżdżyć". Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Podsunełaś mi właśnie świetny pomysł! Własnie się zastanawilałm co zrobić z brzydkim blatem "zastanego" wraz z mieszkaniem biurka, na które nie mogę patrzeć. Tylko nie mam pleksy, muszę trochę "pomóżdżyć". Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny pomysł :D

  Pozdrawiam
  Violetta :)

  OdpowiedzUsuń